Tarnyba

Remontas

Garantinis remontas
Susisiekite su savo SKIL platintoju dėl remonto (pateikdami įsigijimą patvirtinantį dokumentą). Platintojas užtikrins, kad jūsų įrankis būtų sutaisytas kvalifikuotų techninių specialistų. Jūs galite grąžinti įrankį be priedų ir dėklo. Prieš grąžinant įrankis neturi būti išmontuotas. Remonto išlaidas apmokės ‘SKIL’. Kai kuriais atvejais mes ne remontuosime, o pateiksime jums kitą gaminį.

Negarantinis remontas
Susisiekite su savo SKIL platintoju dėl remonto

Atsarginės dalys

COVID-19 veikia kiekvieną mūsų gyvenimo ir verslo dalį. Norėjome pranešti, kad dėl gabenimo problemų negalėsime jums pristatyti atsarginių dalių. Šiuo metu net negalime patvirtinti, kada bus mūsų atsarginės dalys. Ar skatiname reguliariai tikrinti mūsų svetainę, ar nėra atnaujinimų. Nuoširdžiai atsiprašome už nepatogumus.

Garantija

Visi ‘Skil’ įrankiai yra rūpestingai tikrinami, atidžiai išbandomi, jiems taikomos griežtos ‘Skil’ kokybės valdymo procedūros. Štai kodėl ‘Skil’ garantuoja elektrinių įrankių ir matavimo prietaisų kokybę. Ši garantija neriboja pirkėjo garantinių teisių, kurias pardavėjai suteikia pardavimo sutartyje, arba taikomų teisinių normų.

Garantijos sąlygos

Naudojimo instrukcijos

Ieškote naudojimo instrukcijos? Naudojimo instrukcijas galite atsisiųsti iš gaminio puslapio. Senesnius SKIL įrankius galite rasti mūsų gaminių archyve.