Įrankiams, kuriais galite pasitikėti
SKIL įmonėje aukšta gaminių kokybė yra neginčijamas standartas. Todėl visada jums suteikiame įprastinę garantiją visiems gaminiams – tiek elektriniams įrankiams, tiek ir matavimo prietaisams.
Rimta garantija

Jei jūsų SKIL įrankis tinkamai neveikia, mes pasirūpinsime, kad jis būtų sutaisytas ar pakeistas be jokių sudėtingų procedūrų. Mūsų rimta garantija reiškia:

  • Nereikia registruotis
  • Nereikia dalintis asmeniniais duomenimis
  • Jokių papildomų rūpesčių
5 metų garantija įrankiams su bešepečiu varikliu

Mūsų bešepečiai varikliai yra galingesni ir veiksmingesni nei panašių matmenų varikliai su angliniais šepetėliais. Jie dyla gerokai lėčiau, nes variklyje nesusidaro trintis. Mes taip pasitikime savo įrankių su bešepečiais varikliais kokybe, kad įprastiniu atveju suteikiame 5 metų garantiją (1 metų, jei įrankis naudojamas profesinei ar panašaus pobūdžio veiklai).

Įprastinė 3 metų garantija SKIL įrankiams
Jūs naudojatės įprastiniu atveju taikoma 3 metų garantija (1 metų, jei įrankis naudojamas profesinei ar panašaus pobūdžio veiklai). Tai reiškia, kad garantijos laikotarpiu mes nemokamai sutaisysime arba pakeisime jūsų įrankį, jei jis sugestų dėl gamybos klaidų ar netinkamos medžiagų kokybės.
Garantija akumuliatoriams
Įprastiniu atveju savo akumuliatoriams suteikiame 6 mėnesių trukmės garantiją. Ji pailgėja iki 2 metų mūsų ActivCell™ akumuliatoriams, o Keep Cool™ akumuliatoriams – net iki 3 metų. Visiems akumuliatoriams, kurie naudojami profesinei ar panašaus pobūdžio veiklai, taikoma 6 mėnesių garantija.