SKIL ‘Urban Mower’

Pjauti veją šia manevringa, lengva vejapjove tiesiog malonumas
„SKIL Urban Mover“ vejapjovė idealiai tinka jūsų miesto sodui. Tai vejapjovė su unikaliais priekiniais šarnyriniais ratukais, užtikrinančiais optimalų manevringumą. Sverianti tik 4,3 kg ji yra itin kompaktiška ir lengva. Dėl „SKIL“ unikalaus „Easy Storage“ dizaino ji beveik neužims vietos jūsų pašiūrėje. Greitas ir efektyviai energiją naudojantis variklis pjauna žolę užtikrindamas optimalius pjovimo rezultatus. „Urban Mower“ vejapjovės komplekte yra žolės dėžė ir atsarginiai peiliai.

Išskirtinis manevringumas miesto sodams
„SKIL Urban Mower“ vejapjovė yra specialiai pritaikyta vejoms iki 50 m². Jos patogios funkcijos vejos pjovimą padaro nevarginančiu darbu! Kad galėtumėte lengvai manevruoti savo sode, „SKIL Urban Mower“ vejapjovėje sumontuoti unikalūs šarnyriniai priekiniai ratukai. Taigi, nebereikės sunkiai kelti ir sukti sunkios vejapjovės pradedant naują eilę, o pjauti aplink įvairius objektus sode dar niekada nebuvo taip lengva!

Patogios funkcijos papildomam komfortui dirbant
Daugiau patogumo suteikia vejapjovėje sumontuota sumani rankena su trimis skirtingomis padėtimis: darbinė (D), stovėjimo (P) ir laikymo (S). Optimaliam darbo komfortui užtikrinti rankenos aukštį galima lanksčiai keisti, nesvarbu, koks jūsų ūgis. Žolės dėžę galima nuimti, ištuštinti ir vėl uždėti viena ranka: tai lengviausias rinkoje žolės dėžės ištuštinimo sprendimas! „Urban Mower“ komplekte yra atsarginiai peiliai, todėl vejos pjovimu galėsite mėgautis daug metų.