SKIL Tiesinio pjūklo ir siaurapjūklio derinys 4600

Tiesinis pjūklas ir siaurapjūklis viename
„SKIL Combisaw“ yra kompaktiškas, lengvas pjūklas, tinkamas daugeliui įprastų pjovimo darbų namuose ir aplink juos. Jame suderinti du populiarūs mėgėjiški įrankiai viename: tiesinis pjūklas ir siaurapjūklis. Tiesiog spustelėkite ir perstumkite rankeną – taip galite sklandžiai pakeisti tiesinį pjūklą siaurapjūkliu ir atvirkščiai. Unikalus peiliuko laikiklis tinka standartiniams tiesinio pjūklo pjūkleliams ir siaurapjūklio pjūkleliams, kuriuos galite visur įsigyti. Kitos naudingos funkcijos, tokios kaip fiksuojamasis mygtukas ir dviem pirštais valdomas paleidimo jungiklis, suteikia daugiau patogumo dirbant. Trijų metrų maitinimo laidas suteikia visišką judėjimo laisvę. Nuo šiol „SKIL Combisaw“ suteiks jums galimybę atlikti darbą vienu įrankiu – tiek grubiai pjaunat, tiek atliekant tikslius pjūvius!

Puikus universalumas
Dviejų populiarių mėgėjiškų pjovimo įrankių derinys pateikia jums visapusišką sprendimą įvairiems pjovimo darbams namuose ir aplink juos. Ar pjaunate šakas, vamzdžius, sijas, ar laminuotas grindlentes, „SKIL Combisaw“ yra tinkamas įrankis kiekvienam darbui.

Didelis našumas
Galingas 400 W „Combisaw“ variklis ir 18 mm eigos ilgis idealiai tinka, kai reikia pjauti greitai. O dėl 80 mm pjovimo storio pjaunat medį „Combisaw“ gali atlikti visus įprastinius buitinius pjovimo darbus.

Patogios funkcijos papildomam komfortui dirbant Dėl mažo „Combisaw“ svorio, kompaktiškų matmenų ir galimybės lengvai dirbti viena ranka, jis yra itin patogiai valdomas, o tai suteikia daugiau laisvės ir pagalbos dirbant. Fiksuojamasis mygtukas ir dviem pirštais valdomas paleidimo jungiklis užtikrina patogų darbą, o integruotas dulkių pūtiklis nupučia dulkes nuo pjovimo linijos, todėl ji gerai matoma. Kad galėtumėte iškart pradėti darbą, „SKIL 4600 Combisaw“ komplekte yra trys universalūs pjūkleliai: medžiui, lenktoms linijoms pjauti ir šakoms genėti.