„SKIL“ spaudimo kontrolė: mažesnis spaudimas, geresnis šlifavimas

Ar kada nors gėrėte šviežių apelsinų sulčių ryte? Ir kai spaudžiate apelsiną į sulčiaspaudę, turbūt taip pat stengiatės spausti kaip galima stipriau, nes galvojate, jog taip greičiau išspausite daugiau sulčių? Iš tikrųjų yra atvirkščiai. Per stipriai spausdami apelsiną sulėtinate sulčiaspaudės variklį, todėl ji negali tinkamai veikti. Ką tai turi bendro su šlifavimu?

Taigi, žmonės tą patį daro šlifuodami. Jie galvoja, kad stipriau prispaudus šlifuoklis nuims daugiau medžiagos.

Ir čia yra atvirkščiai. Šlifuoklio variklis blokuojamas ir jis nebegali tinkamai veikti. Be to, tai jus nuvargina ir ima skaudėti rankas bei riešus.

Štai kodėl „SKIL“ savo šlifuokliuose įrengė spaudimo kontrolę. Tai labai paprastas principas. Mūsų šlifuoklyje yra 4 LED indikatoriai: du žali, vienas oranžinis ir vienas raudonas. Jie reaguoja į šlifuoklį veikiantį slėgį. Kol liekate „žalioje zonoje“, šlifuoklis veikia tinkamai ir gaunami geriausi šlifavimo rezultatai. Jeigu šviečia oranžinis šviesos diodas, jūs spaudžiate per stipriai. O jeigu šviečia raudonas šviesos diodas, turite sumažinti spaudimą ir leisti įrankiui veikti. Galų gale, kam jums vargintis, jeigu visą darbą už jus gali atlikti įrankis?