SKIL pristato...
SKIL pristato...
Daug naujoviškų akumuliatorinių ir laidinių įrankių papildė dabartinį gręžtuvų, pjūklų, šlifuoklių ir kitų elektrinių įrankių asortimentą.
Daugiau nei įrankiai
Daugiau nei įrankiai

Su nauju gaminių asortimentu ir atnaujinto stiliaus logotipu SKIL žengia į kitą namų meistrams skirtos įrangos lygmenį. Naujasis raudonos spalvos įrankių asortimentas padės jums greitai įveikti kasdienines meistravimo užduotis. SKIL ir toliau pagelbės jums išsamiais meistravimo patarimais ir gudrybėmis.

#SKILhelps

Bet kuris įrankis. Bet kokia užduotis. Vienas akumuliatorius.

20 V Max „Energy Platform“ – lanksti akumuliatorių sistema – yra naujojo asortimento širdis. Akumuliatoriai sukurti našiam darbui ir tinka visiems „Energy Platform“ įrankiams, kurie gali būti tiekiami su akumuliatoriais arba be jų. Tai suteikia jums daugiau galimybių papildyti savo rinkinį naujais įrankiais, kuriuos galėsite naudoti su jau turimais akumuliatoriais ir krovikliu.

Keep Cool™: pati šauniausia mūsų inovacija
Keep Cool™: pati šauniausia mūsų inovacija
Naujuosiuose „Energy Platform“ akumuliatoriniuose įrankiuose naudojama Keep Cool™ akumuliatorių technologija 25% pailgina veikimo trukmę ir padvigubina akumuliatoriaus eksploatavimo laiką. Patentuota šilumos sugėrimo technologija apsaugo akumuliatorius nuo perkaitimo ir pagerina jų našumą.
ActivCell™: išmanus energijos valdymas
ActivCell™: išmanus energijos valdymas
Visuose akumuliatoriuose įdiegta ActivCell™sistema, užtikrinanti tolygesnį energijos tiekimą. Mūsų patentuota technologija padeda optimizuoti energijos vartojimą, apsaugodama akumuliatorių nuo perkaitimo ir užtikrindama didžiausią jo veikimo efektyvumą
Inovacijos
Inovacijos

SKIL skiria didelį dėmesį patogumui, inovacijoms ir kokybei. Šie principai yra pagrindinės puikių įrankių, išsiskiriančių savo dizainu, technologija ir naudojimo paprastumu, sudėtinės dalys. Mūsų naujajame asortimente rasite patentuotų naujovių, tarp kurių yra šlifuokliai su „X-Flow“ dulkių surinkimo be filtro sistema ir siaurapjūkliai su 180° LED kampu šviečiančiais šviesadiodžiais prožektoriais. Daugiau nei įrankiai. Su SKIL dirbti lengva.

Įrankiams, kuriais galite pasitikėti
Įrankiams, kuriais galite pasitikėti

Visiems SKIL įrankiams ir Keep Cool™ akumuliatoriams suteikiama 3 metų garantija. Įrankiams su bešepečiais varikliais suteikiama 5 metų garantija.

Nereikia registruotis.
Nereikia dalintis asmens duomenimis.
Jokio vargo.