Bet kuris įrankis. Bet kokia užduotis. Vienas akumuliatorius.

PWRCORE, mūsų pramonės srityje pirmaujanti akumuliatorių sistema, pasižymi išmaniosiomis naujovėmis, padedančiomis optimaliai atlikti kiekvieną darbo užduotį. Ypatingo lankstumo suteikia galimybė naudoti mūsų asortimente esančius pažangius akumuliatorius ir sparčiuosius kroviklius, 100 % suderinamus su visais atitinkamais SKIL darbo ir sodo įrankiais.

Sužinoti apie PWRCORE gaminius

ActivCell™: išmanusis galios valdymas

Visuose pažangiuose SKIL akumuliatoriuose įdiegta ActivCell™ technologija. Išmanioji galios valdymo sistema nuolat seka akumuliatoriaus įtampą, temperatūrą ir srovę, užtikrindama optimalią apsaugą ir didžiausią veikimo efektyvumą.

KeepCool™: patentuota aušinimo technologija

Mūsų KeepCool™ technologija 25% pailgina akumuliatoriaus veikimo trukmę ir padvigubina akumuliatoriaus eksploatavimo laiką. Atskiros akumuliatoriaus celės sumontuotos pritaikant pažangią šilumos sugėrimo technologiją, kuri leidžia ilgiau išlaikyti optimalią akumuliatoriaus darbinę temperatūrą, apsaugo jį nuo perkaitimo ir padidina našumą.

Patentuotas akumuliatorių įkrovos indikatorius: išmanieji privalumai visur

SKIL įrankiai kuriami pasitelkiant 100 metų patirtį, ir kiekvienas jų turi naujoviškų privalumų, leidžiančių tobulai atlikti darbus. Mūsų akumuliatoriaus įkrovos indikatorius patogiai rodo esamą įkrovos lygį, iš anksto perspėdamas apie tai, kada reikės sparčiai papildyti energijos atsargas.

Pažangūs įrankiai, kuriais galite pasitikėti

Mes taip pasikliaujame savo gaminių kokybe, jog visiems SKIL įrankiams ir pažangiems Keep Cool™ akumuliatoriams suteikiame 3 metų garantiją. Įrankiams su bešepečiais varikliais suteikiama 5 metų garantija.

Energy Platform (EP) = PWRCORE 20

2022 m. Energy Platform (EP) sistema buvo pervadinta PWRCORE 20. Jokių kitų platformos pakeitimų nebuvo. Todėl jūs galite naudoti EP akumuliatorių su PWRCORE 20 gaminiais, o PWRCORE 20 akumuliatorių – su EP sistemos gaminiais.