SKIL pjūklas “Multisaw”, tinkantis įvairiausioms užduotims - modelis 5330

Stebinamai universalus pjūklas, skirtas beveik visiems dažniausiai pasitaikantiems pjovimo darbams
SKIL su pasididžiavimu pristato daugiafunkcį pjūklą SKIL 5330 Multisaw. Šis naujoviškas prietaisas “Multisaw” yra kompaktiškas įrankis, skirtas daugelio medžiagų pjaustymui atliekant mėgėjiško pobūdžio darbus jūsų namuose ir aplink juos. Šia naujove SKIL atveria naują savo gaminių asortimento segmentą. Tai pirmasis “Skilsaw” pjūklas, turintis tokią aiškią paskirtį – įvairioms medžiagoms pjaustyti: “5330 Multisaw pjauna jas visas - greitai ir tiesiai’.

Įspūdingi techniniai duomenys
Išskirtiniai SKIL 5330 Multisaw pjūklo privalumai yra itin galingas 600 W variklis, leidžiantis dirbti beveik be jokių pastangų, ir įspūdingas, net 28.5 mm, maksimalus pjovimo gylis, kuris įgalina perpjauti beveik visas dažniausiai naudojamas medžiagas.

Patogu apdirbti visas dažniausiai naudojamas medžiagas
Ši SKIL naujovė įkūnija visa tai, ko jūs tikitės iš mėgėjiškam meistravimui skirto prietaiso: universalumą, paprastumą ir patogumą. Kaip galima nesunkiai suprasti iš pavadinimo, SKIL 5330 Multisaw pjauna visas medžiagas: nuo grindų laminato iki PVC vamzdžių ir nuo vonios plytelių iki aliuminio profilių. Šį įrankį ne tik paprasta naudoti, bet ir galima valdyti viena ranka! Itin svarbų vaidmenį atlieka rankena: patogi prietaiso forma ir puikiai suimama rankena savaime garantuoja visišką įrankio kontrolę dirbant.

Dar vienas naujas inovatyvus gaminys, pratęsiantis ilgametes gamybos tradicijas
SKIL yra ‘Skilsaw’ – pirmojo pasaulyje diskinio pjūklo - išradėjas. Šis gaminys atnešė didžiulę sėkmę ir paskatino daugelio kitų panašios sėkmės susilaukusių elektrinių įrankių asortimento sukūrimą. SKIL 5330 Multisaw yra naujausias inovatyvios konstrukcijos gaminys, papildęs platų SKIL gaminių asortimentą.