SKIL Maišytuvai

Galingi maišytuvai su aukštos kokybės krumpliaratine pavara, skirti visų rūšių medžiagoms, pavyzdžiui, statybiniai skiediniai, dažai ir klijai, maišyti.

Įrankių naudojimas

Kaip naudoti sraigtinį maišytuvą?

 1. Kaip naudoti sraigtinį maišytuvą?

  Sraigtinis maišytuvas naudojamas įvairioms medžiagoms maišyti, pavyzdžiui, skiediniui, cementiniam tinkui, plytelių klijams ir dažams. Smūginiu gręžtuvu taip pat galima maišyti nedidelius skysčių kiekius, tačiau jis nėra skirtas ilgalaikiam maišymui. Be to, maišydami smūginiu gręžtuvu gerokai labiau pavargstate, nes tenka eikvoti daug jėgų. Todėl maišymo darbams rekomenduojame naudoti sraigtinį maišytuvą.

  Galima įsigyti įvairių rūšių sraigtinių maišytuvų. Prieš įsigydami apsvarstykite, ar jums reikalingas maišytuvas lengviems, ar sunkiems maišymo darbams. Svarbūs veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti priimant sprendimą, yra galia, sūkių skaičius ir didžiausias maišymo pajėgumas. Kitos funkcijos, pavyzdžiui, reguliuojamas greitis ir elektroninė švelnaus paleidimo sistema, užtikrina papildomą patogumą atliekant maišymo darbus.

  Pasirinkus tinkamą maišymo sraigtą, sraigtiniu maišytuvu galima atlikti visų rūšių maišymo užduotis. Čia sužinokite, kokio maišymo sraigto reikia norimai užduočiai atlikti.

Kam skirti įvairūs maišymo sraigtai?

 1. Kam skirti įvairūs maišymo sraigtai?

  Rinkdamiesi maišymo sraigtą turite pagalvoti apie jungtį. Apvalios ir šešiabriaunės jungtys tinkamos naudoti su smūginiu gręžtuvu, o jungtis su M14 sriegiu tinka tik sraigtiniam maišytuvui. Kitas svarbus veiksnys yra maišomo srauto kryptis. Galite įsigyti sraigtų, kurių mentės juda žemyn, kad susidarytų kuo mažiau burbulų. Jie puikiai tinka skystoms ir pusiau skystoms medžiagoms maišyti. Sraigtai, kurių vijos juda aukštyn, skirti maišyti tirštoms ir pusiau skystoms medžiagoms su mažiausiu pasipriešinimu. Taip pat galite įsigyti sraigtų, kurie sukuria į šalis judantį srautą. Jie maišo galingai, netaškydami mišinio. Juos galima naudoti skystoms ir pusiau skystoms medžiagoms maišyti.

  Galima įsigyti įvairių rūšių maišymo sraigtų, skirtų maišytuvams ir smūginiams gręžtuvams. Šie yra vieni iš labiausiai paplitusių.

 2. 1) Sraigtas skysčiams maišyti
  Dažai, lakai, gruntas, glaistas ir liesas tinkas priskiriami skystoms medžiagoms. Juos maišydami naudokite skystoms medžiagoms skirtą sraigtą.
 3. 2) Sraigtas pusiau skystoms medžiagoms maišyti
  Cemento skiedinys, liesas skiedinys ir plytelių klijai yra medžiagos, kurias maišant galima naudoti sraigtą, skirtą pusiau skystoms medžiagoms maišyti.
 4. 3) Sraigtas tirštoms medžiagoms maišyti
  Tirštoms medžiagoms maišyti skirtą sraigtą rekomenduojama naudoti maišant cementą, tinką, plytelių klijus ir cemento skiedinį.

Pažingsnės instrukcijos ir meistravimo patarimai