Atraskite…
Atraskite…
Puikus SKIL lazerinių ir matavimo įrankių asortimentas su daugybe naujoviškų ir išmaniųjų privalumų. Daugiau skaitykite žemiau pateiktame tekste arba eikite tiesiogiai į visų mūsų įrankių puslapius.
Geras, geresnis, žalias
Geras, geresnis, žalias
Žmogaus akis labai jautri šviesai. Todėl kai kurias spalvas atskirti yra lengviau nei kitas. Kaip turbūt jau supratote, žalia yra viena iš šių spalvų. Lyginant su raudona, žalia spalva yra žymiai geriau pastebima žmogaus akiai. Todėl ryškias žalias lazerio linijas, kurias galima suprojektuoti iki 30 metrų atstumu, matysite puikiai.
Ličio jonų technologija leidžia patogiai rinktis įkrovimo būdą
Ličio jonų technologija leidžia patogiai rinktis įkrovimo būdą
Visi kryžminių linijų lazeriai turi integruotą ličio jonų akumuliatorių, kurį patogu įkrauti per prietaise esančią mikro USB įkrovimo jungtį. Akumuliatoriaus įkrovos lygio indikatorius aiškiai parodo, kiek liko energijos. Yra ir dar daugiau privalumų …
Naujoviški lazeriniai matuokliai
Naujoviški lazeriniai matuokliai
SKIL lazerinių matuoklių veikimo nuotolis siekia iki 30 m, todėl jie idealiai tinka tiksliems ir greitiems atstumų ir plotų matavimams. Visi įrankiai turi skirtingus matavimo režimus. Išmatuoti atstumą neturint taikinio ar ant nelygių ir kreivų paviršių taip pat įmanoma, jei naudojate SKIL 1929, kuriame įtaisytas matavimo ratukas.
Pagalba atliekant nedidelius niveliavimo darbus
Pagalba atliekant nedidelius niveliavimo darbus
Mažas SKIL 1900 skaitmeninis linijinis lazerinis nivelyras labai naudingas atliekant smulkius darbus, pvz., kabinant paveikslus, lentynas ar klijuojant grindų plyteles. Įrankis lazerio liniją projektuoja bet kokiu reikiamu kampu ir yra itin tikslus skaitmeninis nivelyras. Dėl kartu pateikiamų priedų SKIL 1900 gali būti naudojamas atliekant įvairius darbus.