Efektyvūs naudoti. Kompaktiški laikyti.
SKIL 20 V sodo įrankiai yra išmanesni, greitesni ir galingesni nei kada nors anksčiau. Dar niekada nebuvo taip lengva atlikti sodo priežiūros darbus. Prietaisai sukonstruoti taip, kad užimtų kuo mažiau vietos juos laikant. Mes turime tinkamą įrankį bet kokiam darbui sode.
Bet kuris įrankis. Bet kokia užduotis. Vienas akumuliatorius.
Pasitikite SKIL „Energy Platform“ sistemą! Visiems lanksčios „Energy Platform“ sistemos įrankiams tinka vienas ir tas pats akumuliatorius. Galingame akumuliatoriuje naudojama Keep Cool™ akumuliatorių technologija neleidžia jam perkaisti, 25% pailgina veikimo trukmę ir padvigubina akumuliatoriaus naudojimo laiką.
Vietą taupantis laikymas
Nedideli SKIL sodo įrankiai tiekiami su patogiu „Easy Storage“ kabliu, skirtu kabinti ant sienos. Jie sukonstruoti taip, kad laikomi užimtų kuo mažiau vietos. Jokios betvarkės!
SKIL akumuliatorinės vejapjovės su bešepetėliais varikliais
Galingos SKIL 0130 ir 0140 vejapjovės, kuriose naudojamas bešepetis elektrinis variklis, yra greitesnės, našesnės ir ilgaamžiškesnės nei kada nors anksčiau. Integruota SKIL „Grass Guide“ sistema leidžia pjauti žolę prie pat vejos pakraščių ir sienų, o ergonominės savybės sumažina jūsų rankoms ir nugarai tenkančius krūvius.
SKIL akumuliatorinės žoliapjovės
SKIL 0230 (25 cm), 0240 (30 cm) ir 0250 (33 cm) žoliapjovės pasižymi didžiuliu našumu. Jos aprūpintos patraukliomis techninėmis naujovėmis, pavyzdžiui, „Twist Load“ sistema, leidžiančia pailginti pjovimo valą vos per keletą sekundžių, ir pakankamai galingos, kad nušienautų didelius plotus.
SKIL akumuliatorinės gyvatvorių žirklės
Su SKIL įrankiais genėti gyvatvores ir krūmus yra lengviau nei bet kada anksčiau. Deimantu užgaląsti plieniniai SKIL gyvatvorių žirklių ašmenys lengvai perpjauna iki 20 mm storio šakas. 50 cm (0429 modelio) ir 55 cm (0430 modelio) ilgio peiliai vienu judesiu nukerpa didelį gyvatvorės paviršiaus plotą. Taip sutaupote laiko kitiems savo užsiėmimams.
SKIL akumuliatorinis lapų pūtiklis su bešepečiu varikliu
Sausus ir šlapius lapus akimirksniu pašalinsite su SKIL 0330 lapų pūtikliu. Didelis pūtimo vamzdžio skersmuo ir ašinis ventiliatorius sukuria didelį oro srautą, kuris pasiekia net 160 km/h greitį. Idealiai tinka dideliems plotams valyti. Reguliatoriaus ratukas ir mažesnio skersmens vamzdžio antgalis leidžia lengvai reguliuoti oro srautą, kai dirbate sunkiai pasiekiamose vietose.
Kompaktiškiausias savo klasėje akumuliatorinis grandininis pjūklas
Pasinaudokite 0534 modelio bešepečio variklio teikiama energija; su 5,0 Ah akumuliatoriumi galėsite atlikti net 70 pjūvių. Kompaktiška įrankio forma leidžia dirbti efektyviai. Grandinę galima greitai pakeisti nenaudojant papildomų įrankių.