Efektyvūs naudoti. Kompaktiški laikyti.
SKIL 20 V sodo įrankiai yra išmanesni, greitesni ir galingesni nei kada nors anksčiau. Dar niekada nebuvo taip lengva atlikti sodo priežiūros darbus. Prietaisai sukonstruoti taip, kad užimtų kuo mažiau vietos juos laikant. Mes turime tinkamą įrankį bet kokiam darbui sode.
Bet kuris įrankis. Bet kokia užduotis. Vienas akumuliatorius.
Pasitikite SKIL „Energy Platform“ sistemą! Visiems lanksčios „Energy Platform“ sistemos įrankiams tinka vienas ir tas pats akumuliatorius. Galingame akumuliatoriuje naudojama Keep Cool™ akumuliatorių technologija neleidžia jam perkaisti, 25% pailgina veikimo trukmę ir padvigubina akumuliatoriaus naudojimo laiką.
Vietą taupantis laikymas
Nedideli SKIL sodo įrankiai tiekiami su patogiu „Easy Storage“ kabliu, skirtu kabinti ant sienos. Jie sukonstruoti taip, kad laikomi užimtų kuo mažiau vietos. Jokios betvarkės!
SKIL akumuliatorinė vejapjovė su bešepečiu varikliu
Šioje galingoje SKIL 0140 vejapjovėje naudojama pažangiausia technologija: elektrinis variklis be anglinių šepetėlių, kuris yra galingesnis nei kada nors anksčiau ir tarnauja dešimt kartų ilgiau. Integruota SKIL „Grass Guide“ sistema leidžia pjauti žolę prie pat vejos pakraščių ir sienų. Centrine svirtele galite lengvai nustatyti jūsų vejai tinkamą pjovimo aukštį.
SKIL akumuliatorinės žoliapjovės
SKIL 0230 (su 25 cm ilgio ašmenimis) ir 0240 (su 30 cm ašmenimis) žoliapjovės pasižymi nepasotinamu apetitu. Žoliapjovės galvutę galima nustatyti į įvairias padėtis. Tai labai paranku, kai dirbate sunkiai pasiekiamose vietose.
SKIL akumuliatorinės gyvatvorių žirklės
Jei galvojate, kad gyvatvorių ir krūmų karpymas atima pernelyg daug laiko, turėtumėte išbandyti SKIL 0430 gyvatvorių žirkles. Galingi deimantu užgaląsti ašmenys lengvai perpjauna iki 20 mm storio šakas, todėl jums tereikia leisti jiems darbuotis. 55 cm ilgio peiliai vienu judesiu nukerpa didelį gyvatvorės paviršiaus plotą. Taip sutaupote laiko kitiems savo užsiėmimams.
SKIL akumuliatorinis lapų pūtiklis su bešepečiu varikliu
Sausus ir šlapius lapus akimirksniu pašalinsite su SKIL 0330 lapų pūtikliu. Didelis pūtimo vamzdžio skersmuo ir ašinis ventiliatorius sukuria didelį oro srautą, kuris pasiekia net 160 km/h greitį. Idealiai tinka dideliems plotams valyti. Reguliatoriaus ratukas ir mažesnio skersmens vamzdžio antgalis leidžia lengvai reguliuoti oro srautą, kai dirbate sunkiai pasiekiamose vietose.