SKIL Daugiafunkciniai įrankiai

Pjovimas, nupjovimas, grandymas, šlifavimas.... „SKIL“ daugiafunkciai įrankiai siūlo beribes galimybes atliekant įvairius darbus jūsų namuose.

Įrankių naudojimas

Kam yra naudojamas daugiafunkcis įrankis?

 1. Kam yra naudojamas daugiafunkcis įrankis?

  Daugiafunkcis įrankis įgalina jus šlifuoti, pjaustyti ir atpjauti įvairias medžiagas vienu vieninteliu įrankiu. Jį galima naudoti daugybei darbų atlikti - priklausomai nuo to, kokį priedą prie jo pritvirtinsite. Daugiafunkcis įrankis iš tiesų yra tas prietaisas, kurį "turėti privaloma", ypač atliekant smulkius restauravimo ar instaliavimo darbus.

  Čia sužinokite, kuris įrankis labiausiai tinka Jūsų užduočiai atlikti.

Kokį priedą naudoti konkrečiai užduočiai atlikti?

 1. Kokį priedą naudoti konkrečiai užduočiai atlikti?
  Rinkoje galima įsigyti daugybę daugiafunkcio įrankio priedų, o dažniausiai naudojami yra pavaizduoti čia.
 2. 1) Universalus segmentinis pjūklelis:
  Šis pjūklelis skirtas pjaustyti medienai, plastikui ir spalvotiesiems metalams. Daugiafunkciai įrankiai idealiai tinka ruošiniams nupjauti ir įpjovoms atlikti, kai tenka dirbti arti kraštų, kampuose ir sunkiai pasiekiamose vietose. Pažeistų plytelių atsargus pašalinimas, grindų skydų pritaikymas, vamzdžių sutrumpinimas - tai tik keletas galimų prietaiso naudojimo pavyzdžių, nes jo galimybės yra beveik neribotos.
 3. 2) Įpjaunamasis pjūklelis:
  Šis pjūklelis gali būti keleto skirtingų dydžių ir jį, kaip ir universalųjį pjūklelį, galima naudoti ruošiniams nupjauti ir įpjovoms atlikti, pjaustyti medieną, plastiką ir spalvotuosius metalus. Tačiau jo forma yra kitokia, todėl šis pjūklelis idealiai tinka gilesnėms įpjovoms atlikti. Keletas pavyzdžių, kur šis pjūklelis gali būti naudojamas - durų lankstų ir ventiliacinių grotelių įstatymas, gipskartonio plokščių pjaustymas, kanalų elektros instaliacijai išpjovimas ir vamzdžių sutrumpinimas. Taip pat ir šio pjūklelio panaudojimo galimybės yra beveik neribotos.
 4. 3) Šlifuojamasis padas:
  Šis šlifuojamasis priedėlis yra idealiai pritaikytas šlifuoti paviršiams, esantiems arti krašto, kampuose ir kitose sunkiai pasiekiamose vietose. Priklausomai nuo pasirinkto šlifavimo popieriaus, su šiuo priedėliu galima, pavyzdžiui, šlifuoti dažus, medieną, gipsą ir laką.
 5. 4) Kita:
  Rinkoje galima įsigyti ir daug kitokių priedėlių. Pavyzdžiui, Bosch priedų asortimente yra daugybė priedėlių, tinkamų naudoti ir su Bosch prietaisu "Multi Tool", ir su SKIL "Multi-Tasker". Kaip pavyzdį galima paminėti priedėlius, skirtus kiliminės dangos liekanoms, plytelių klijams, betono liekanoms šalinti, negrūdinto plieno vinims, kabėms ir smulkiems metalo profiliams pjaustyti.

Kas tai yra elektrinis grandiklis ir kam jį galiu naudoti?

 1. Kas tai yra elektrinis grandiklis ir kam jį galiu naudoti?
  Jei norite perdažyti langų rėmus arba iškloti plytelėmis vonios kambarį, elektriniu grandikliu be jokio vargo galėsite pašalinti dažus, klijų ar kitokių medžiagų liekanas nuo paviršių. Grandiklis taip pat yra naudingas įrankis baldams restauruoti ir drožinėti.

Pažingsnės instrukcijos ir meistravimo patarimai