Be šepetėlių: greitesni, galingesni ir ilgaamžiškesni
Jei ieškote belaidžio sprendimo net ir sudėtingiausioms užduotims įveikti, įrankiai be šepetėlių yra tinkamas pasirinkimas. Bešepečiai varikliai yra greitesni, turi daugiau galios ir tarnauja daug ilgiau nei panašaus dydžio varikliai su šepetėliais.
Efektyvesni
Bešepečiai varikliai nesukuria trinties, todėl jie veikia efektyviau. Įrankiai su bešepečiais varikliais ženkliai greitesni ir galingesni už panašaus dydžio įrankius, kurių varikliai yra su šepetėliais. Bešepetis variklis mažiau dėvisi ir yra ilgaamžiškesnis – tai dar vienas jo privalumas.
Pranašumo suteikia bešepečiai varikliai
Tam, kad padėtume Jums geriau įsivaizduoti, kiek efektyvesni yra SKIL įrankiai be šepetėlių, tiesiogiai palyginome savo 3070 modelio akumuliatorinį smūginį gręžtuvą be šepetėlių su panašiu įrankiu, kuriame yra įprastinis variklis (3020 modeliu). 3070 modelis su bešepečiu varikliu yra 51% greitesnis, 33% galingesnis ir tarnauja 10 kartų ilgiau.
Bet kuris įrankis. Bet kokia užduotis. Vienas akumuliatorius.
Į savo elektrinių įrankių ir sodo priežiūros įrenginių asortimentą SKIL įtraukia vis daugiau įrankių be šepetėlių. Jiems visiems tinka „Energy Platform“ akumuliatorių sistema, kurioje naudojama mūsų unikali Keep Cool™ šilumos valdymo technologija.
Įrankiai, kuriais galite pasitikėti
Mes taip pasikliaujame aukšta savo įrankių su bešepečiais varikliais kokybe, kad suteikiame jiems 5 metų garantiją. Jūs taip pat gaunate 3 metų garantiją įrankio komplekte esantiems Keep Cool™ akumuliatoriams.