Geras, geresnis, žalias
Geras, geresnis, žalias
Ieškote geriausios lazerių technologijos niveliavimo užduotims atlikti? Nebegaiškite laiko - SKIL 1911 yra tai, ko jums reikia. SKIL siūlo jums žalią šviesą dėl tam tikros priežasties. Sužinokite daugiau
Kodėl reikėtų rinktis žalią?
Kodėl reikėtų rinktis žalią?
Žmogaus akis labai jautri šviesai. Todėl kai kurias spalvas atskirti yra lengviau nei kitas. Kaip turbūt jau supratote, žalia yra viena iš šių spalvų. Lyginant su raudona, žalia spalva yra žymiai geriau pastebima žmogaus akiai. Todėl ryškias žalias lazerio linijas, kurias galima suprojektuoti iki 20 metrų atstumu, matysite puikiai.
Tikslios pagalbinės žymos
Tikslios pagalbinės žymos
Ant horizontalios ir vertikalios lazerio linijų esančios žymos yra dar vienas svarbus šio kryžminių linijų lazerio privalumas. Žymos yra vienodais intervalais išdėstytos ant lazerio spindulio linijų ir padeda tiksliau atlikti darbus kabinant paveikslus ar dažant sienas. Jūsų patogumui užtikrinti, lazerio linijos suniveliuojamos automatiškai, kai įjungtas savaiminio išsilyginimo režimas.
Ličio jonų technologija leidžia patogiai rinktis įkrovimo būdą
Ličio jonų technologija leidžia patogiai rinktis įkrovimo būdą
Šis kryžminių linijų lazeris turi integruotą ličio jonų bateriją, kurią lengva įkrauti per mikro USB įkrovos lizdą. Baterijos įkrovos lygio indikatorius aiškiai rodo, kiek liko neišnaudotos baterijos energijos.
Niveliavimo darbus atlikite tobuliau
Niveliavimo darbus atlikite tobuliau
SKIL 1911 kryžminių linijų lazeris tiekiamas kartu su trikoju stovu, padedančiu atlikti sudėtingesnes niveliavimo užduotis. Dėl prietaiso viršuje ir apačioje esančių tvirtinimo angų su 1/4" sriegiu jį galima lengvai pritvirtinti prie trikojo stovo ar gnybto.