Naujovės

„SKIL“ skiria didelį dėmesį patogumui, inovacijoms ir kokybei. Šie principai yra pagrindinės puikių įrankių, išsiskiriančių savo dizainu, technologija ir naudojimo paprastumu, sudėtinės dalys.

Kompaktiškas elektrinis aeratorius, efektyviai pašalinantis samanas

„SKIL 0701“ idealiai tiks planuojant aeruoti veją arba pašalinti samanas. Rankiniu būdu pašalinti samanas labai sunku, o su „SKIL“ elektriniu aeratoriumi tą padarysite greitai ir lengvai.

Skaityti daugiau

Efektyvus, aplinkai draugiškas piktžolių naikinimas

„SKIL 0700 Weedbuster“ greitai ir efektyviai pašalins sunkiai įveikiamas piktžoles, kerpes ir smulkius augalus tarp tako, terasos ar privažiavimo plytelių. Jums nebereikės rankomis šalinti piktžoles rizikuojant kelių ir nugaros skausmais arba naudoti nuodingus pesticidus, kurie yra pavojingi aplinkai.

Skaityti daugiau

Dirbkite ilgiau su „SKIL Hybrid Power“

Iš pirmo žvilgsnio, „SKIL 2461 Hybrid Power 16 V Max“ (14,4 V) atrodo kaip įprastas ličio jonų akumuliatorinis gręžtuvas, tačiau išvaizda gali būti klaidinanti. Šis įrankis pasižymi visomis įprastų akumuliatorinių gręžtuvų funkcijomis, tačiau su novatorišku „SKIL Hybrid Power“ galite dirbti ilgiau.

Skaityti daugiau

Skaityti daugiau

SKIL ‘Urban Mower’: Išskirtinis manevringumas miesto sodams

„SKIL Urban Mover“ vejapjovė idealiai tinka jūsų miesto sodui. Tai vejapjovė su unikaliais priekiniais šarnyriniais ratukais, užtikrinančiais optimalų manevringumą.

Skaityti daugiau

Tiesinis pjūklas ir siaurapjūklis viename

„SKIL Combisaw“ yra kompaktiškas, lengvas pjūklas, tinkamas daugeliui įprastų pjovimo darbų namuose ir aplink juos. Jame suderinti du populiarūs mėgėjiški įrankiai viename: tiesinis pjūklas ir siaurapjūklis.

Skaityti daugiau

Dirbkite švariau su SKIL dulkių lygio indikatoriumi (Dust Level Indicator)

SKIL su pasididžiavimu pristato naujovišką dulkių lygio indikatorių, kuris pagelbės jums tuomet, kai atliekate šlifavimo darbus. Jei tenka šlifuoti, didžiausių nepatogumų sukelia dulkės. Šlifuojant kyla daugybė dulkių, o jūsų šlifuoklis dažniausiai nesurenka jų pakankamai efektyviai. Ši SKIL sukurta naujovė padeda lengvai išsaugoti švaresnę darbo aplinką!

Skaityti daugiau

Stebinamai universalus pjūklas, skirtas beveik visiems dažniausiai pasitaikantiems pjovimo darbams

SKIL su pasididžiavimu pristato daugiafunkcį pjūklą SKIL 5330 Multisaw. Šis naujoviškas prietaisas “Multisaw” yra kompaktiškas įrankis, skirtas daugelio medžiagų pjaustymui atliekant mėgėjiško pobūdžio darbus jūsų namuose ir aplink juos. Šia naujove SKIL atveria naują savo gaminių asortimento segmentą. Tai pirmasis “Skilsaw” pjūklas, turintis tokią aiškią paskirtį – įvairioms medžiagoms pjaustyti: “5330 Multisaw pjauna jas visas - greitai ir tiesiai’.

Skaityti daugiau

Nuolatinė karščio kontrolė

Kai tik prietaisui iškyla pavojus perkaisti iš vidaus, pagrindinis kaitinimo elementas automatiškai išsijungia. Tačiau ventiliatorius toliau pučia šaltą orą į prietaisą atvėsindamas kaitinimo elementą. Prietaisas gali perkaisti, kai jūs, pavyzdžiui, netyčia uždengiate oro išėjimo angą arba naudojate mažo skersmens antgalį.

Skaityti daugiau

Patentuotas šlifavimo rėmas ‘Equalizer’

Dėl didelio šlifavimo juostos greičio juostiniai šlifuokliai geriausiai tinka greitam medžiagos sluoksnio pašalinimui. Kita vertus, tai reiškia, jog atsiranda rizika palikti apdirbame paviršiuje nepageidaujamų įbrėžimų ar gilių rievių. Patentuotas SKIL šlifavimo rėmas „Equalizer“ leidžia išvengti tokių pasekmių. Tai leidžia jums pasiekti puikių šlifavimo rezultatų ir lygiai nušlifuoti paviršius net ir šalinant senų dažų ir glaisto sluoksnius.

Skaityti daugiau

Tinkamas šlifuoklis kiekvienam darbui!

Dabar jūs turite tinkamą šlifuoklį kiekvienam darbui atlikti - naująjį SKIL Fox ‘3 viename” daugiafunkcį šlifuoklį. Jis sujungia vibracinio, trikampio ir ekscentrinio šlifuoklio funkcijas viename patogiame įrankyje!

Skaityti daugiau

SKIL Lynx sodo pjūklas leidžia be jokio vargo genėti iki 80 mm storio šakas

Naujasis sodo pjūklas Lynx leidžia patogiai ir be jokio vargo genėti medžius ir formuoti krūmus. Nuo šiol galima be jokių fizinių pastangų nupjauti iki 80 mm storio šakas!

Skaityti daugiau

Tai paprasta su įtaisu “Screw Assist”!

Modeliai 2016 (12V) ir 2017 (14.4V) yra tiekiami su unikaliu priedėliu “Screw Assist”, kuris tvirtai laiko paruoštą įsukti varžtą. Jis idealiai tinka darbui laikant prietaisą viena ranka – kai tenka sukti varžtus kampuose ar virš galvos esančiose zonose.

Skaityti daugiau

Pjauti tiesia linija dar niekada nebuvo taip lengva | Kreipiamasis strypas

„SKIL“ pjūklo kreiptuvas padeda tiksliai atlikti pjūvius 90º ir 45º kampu. Nupjausite idealiai tiesiai ir tiksliai, o nuokrypis vienam metrui bus tik 1 mm.

Skaityti daugiau

„SKIL“ spaudimo kontrolė: mažesnis spaudimas, geresnis šlifavimas

Ar kada nors gėrėte šviežių apelsinų sulčių ryte? Ir kai spaudžiate apelsiną į sulčiaspaudę, turbūt taip pat stengiatės spausti kaip galima stipriau, nes galvojate, jog taip greičiau išspausite daugiau sulčių? Iš tikrųjų yra atvirkščiai. Per stipriai spausdami apelsiną sulėtinate sulčiaspaudės variklį, todėl ji negali tinkamai veikti. Ką tai turi bendro su šlifavimu?

Skaityti daugiau