1. Kokį pjūklą naudoti kiekvienai konkrečiai užduočiai?

 2. =Greitis
  =Tikslumas
  =Kreivių pjovimas
  =Tiesių linijų pjovimas
  =Pjūviai sunkiai pasiekiamose vietose
 3. 1) Siaurapjūklis

  Siaurapjūklis yra pati universaliausia pjūklų rūšis. Juo galima tiksliai atlikti tiek tiesius, tiek ir figūrinius pjūvius. Ypač pjaunat kreives siaurapjūklis yra geriausias pasirinkimas. Siaurapjūklis gali būti naudojamas su daugybe įvairių pjūklelių, optimaliai pritaikytų pagal konkrečią ruošinio medžiagą, norimą pjūvio tikslumą ir pjūvio linijos tiesumą. Pjaustomų medžiagų pavyzdžiai galėtų būti mediena, plastikas, sausojo tinko plokštės, laminuotos plokštės ir netgi keraminės plytelės.
 4. 2) Diskinis pjūklas

  Diskinis pjūklas yra dažniausiai naudojamas greitiems ir tiksliems pjūviams tiesia linija. Jis tobulai pritaikytas ilgiems pjūviams storesnėse medžiagose atlikti. Diskiniai pjūklai daugiausiai naudojami medienai pjaustyti, tačiau galima apdirbti ir kitas medžiagas - kai kuriais atvejai naudojant specialius pjūklo diskus. Keletas dažniausiai pasitaikančių medžiagų, kurias galima pjaustyti diskiniu pjūklu, yra drožlių plokštė, klijuota fanera, mediniai tašeliai, kietmedžio grindlentės ir grindų pakloto skydai.
 5. 3) Universalusis pjūklas

  Universalusis pjūklas arba tiesinis pjūklas - dažniausiai naudojamas grubiems pjūviams, medžių genėjimui ir ardymo darbams. Skirtingoms medžiagoms, tokioms kaip mediena ar metalas, pjaustyti yra naudojami specialūs pjūkleliai.
 6. 4) Daugiafunkcis pjūklas

  Daugiafunkcis pjūklas idealiai tinka pjaustyti daugybei įvairių medžiagų: visas jas galėsite perpjauti vienu ir tuo pačiu įrankiu. Nuo medienos iki keraminių plytelių, nuo grindų laminato iki aliuminio ir PVC. Pjūvius tiesia linija juo atliksite labai tiksliai, be to jis yra labai patogus atliekant įleidžiamuosius pjūvius. Daugiafunkcį pjūklą galima naudoti su įvairių rūšių pjūklo diskais, pavyzdžiui, deimantiniais diskais, HSS diskais ir diskais su kietlydinio plokštelėmis. Šiuos diskus galima įsigyti daugelyje statybinių prekių parduotuvių.