Dirbkite ilgiau su „SKIL Hybrid Power“

Dirbkite ilgiau su „SKIL Hybrid Power“
Iš pirmo žvilgsnio, „SKIL 2461 Hybrid Power 16 V Max“ (14,4 V) atrodo kaip įprastas ličio jonų akumuliatorinis gręžtuvas, tačiau išvaizda gali būti klaidinanti. Šis įrankis pasižymi visomis įprastų akumuliatorinių gręžtuvų funkcijomis, tačiau su novatorišku „SKIL Hybrid Power“ galite dirbti ilgiau. Akumuliatoriaus įkrovos lygio indikatorius nurodo, kada prijungti laidą prie įrankio. Prijungus laidą ir nejungiant maitinimo jungiklio, akumuliatorius automatiškai įkraunamas.

„Hybrid Power“ nepertraukiamam darbui
Taigi, kaip veikia novatoriškas „Hybrid Power“? Prijungus laidą ir nejungiant maitinimo jungiklio, baterija automatiškai įkraunama. Taigi, galime manyti, kad jis veikia nepertraukiamai. Priežastis paprasta – darbo metu nuolatos darote tam tikras pauzes, tarkime, paimate dar vieną varžtą arba įstatote varžtą į gręžiamą vietą. Darbą nutraukiate norėdami paruošti kitą gręžiamą detalę arba pakeisti suktuvo antgalius. Šių pauzių metu kraunamas akumuliatorius, o tai reiškia, kad įrankis veikia ilgiau.

Pamiršote įkrauti akumuliatorių?
Įsivaizduokite, pavyzdžiui, kad jau tam tikrą laiką nesinaudojote akumuliatoriniu gręžtuvu, tačiau pamiršote pilnai įkrauti akumuliatorių. Tai reiškia, kad Jums reikės pradėti darbus su pusiau įkrautu akumuliatoriumi, tačiau paaiškėja, kad jo įkrovos baigti darbams neužtenka. Pažįstama situacija? Jūsų laimei, dabar su „SKIL Hybrid Power“ galite dirbti ilgiau. 6 metrų ilgio laidas užtikrina daug vietos darbui. Komplekte esančioje patogioje laido saugojimo ritėje galima patogiai susukti laidą.

Patogios funkcijos papildomam komfortui dirbant
Šis akumuliatorinis gręžtuvas turi galingą 1,5 Ah akumuliatorių. 17+1 „VariTorque“ sukimo momento pakopa užtikrina 17 tikslių varžtų sukimo nustatymų ir dar vieną nustatymą gręžimo darbams. Atliekant darbus greičio reguliavimo funkcija ir elektrinis stabdys užtikrina visišką kontrolę. Kitos patogios funkcijos, tokios kaip ličio jonų akumuliatoriaus technologija, 10 mm greitai užveržiamas griebtuvas greitam ir lengvam priedų keitimui, suteikia daugiau patogumo dirbant. Gerą matomumą dirbant užtikrina LED prožektorius.