Dirbkite ilgiau!

Revoliucingą SKIL „Hybrid Power“ 2461 modelį galite naudoti kaip akumuliatorinį gręžtuvą arba kaip iš elektros tinklo maitinamą įrankį.

Neteks nusivilti išsekus akumuliatoriui
Išsekus akumuliatoriui, tiesiog prijunkite 6 metrų ilgio laidą ir dirbkite toliau. Akumuliatoriaus įkrovos indikatorius nurodys, kada rekomenduotina prie įrankio prijungti maitinimo laidą.
Prisijunkite ir dirbkite
Prijungus maitinimo laidą, akumuliatorius automatiškai įkraunamas visuomet, kai tik nenuspaustas įjungimo jungiklis. Tai reiškia, jog iš karto galite dirbti toliau.
Geriausias akumuliatoriaus veikimo laikas lyginant su kitais šios klasės prietaisais

Nepriklausomas bandymų institutas išbandė „Hybrid Power“ pajėgumą. Rezultatai rodo, kad prijungę laidą SKIL 2461 įrankiu galite įsukti bent 184% daugiau varžtų, nei naudodami konkurentų įrankius. Tolesni rezultatai rodo, jog įkraunant akumuliatoriui suteikiama daugiau energijos, nei jos iš tikrųjų sunaudojama dirbant. Tai reiškia, kad galite dirbti daug ilgiau.

„Įrankis tarnauja man visą dieną!“

Andrew Myers yra menininkas, kuris kuria portretus ir naratyvinį meną naudodamas varžtus. Andrew išbandė „Hybrid Power“ akumuliatorinį suktuvą ir sukūrė meno kūrinį, pavadintą „I’m Letting Go“.