Išprašykite samanas iš savo vejos
„SKIL 0701“ puikiausiai tinka jūsų vejai aeruoti ar skarifikuoti.
Veiksmingas ir našus
Rankiniam vejos aeratoriui valdyti reikia daug pastangų; su „SKIL 0701“, priešingai, samanas pašalinsite greitai ir patogiai. Ir jei naudojantis gremėzdišku vejos aeratoriumi dažnai būna sunku manevruoti, lengvas „SKIL Moss extractor“ suteikia jums daug judėjimo laisvės. Tai labai patogu, kai tenka apdirbti veją greta lauko įrangos ar gėlių lysvių.
Greitai pasiekiami rezultatai: 50 m² per 25 min
„Moss extractor“ – pavadinimas pasako viską: šis įrankis veiksmingai pašalina samanas iš jūsų vejos. Ir greitai: vos per 25 minutes galite apdirbti 50 m² plotą.
Ilgaamžiški, lankstūs peiliukai

„SKIL 0701“ vejos aeratoriaus komplekte yra ilgaamžiški, lankstūs pjovimo peiliukai. Jie nerūdija ir negali atšipti. Be to, prireikus juos lengva pakeisti. Peiliukai yra standartinio dydžio, todėl juos galima įsigyti daugelyje prekybos vietų. Trumpai tariant, šie patvarūs pjovimo peiliukai turi daugybę pranašumų lyginant su metaliniais peiliais.

„Easy Storage“

Šis vejos aeratorius yra praktiškų, nedaug vietos užimančių „SKIL Urban Series“ prietaisų asortimento dalis. Vejos aeratoriaus „SKIL 0701“ komplekte yra „Easy Storage“ bėgelis, ant kurio galima patogiai pakabinti įrankį prie sienos, sutaupant vietos sandėliavimo patalpoje.